caricamento in corso
VŠETKY PLAVBY zone ČERVENÉ MORE
0 plavieb loďou na 0 stránkách

Plavby po Červenom mori

Partnerstvo lodnej spoločnosti MSC Cruises so Saudskou Arábiou, Jordánskom a Egyptom otvorilo prístavy v Červenom mori aj pre výletné lode s turistami. Plavba po Červenom mori dáva možnosť pasažierom na okružnej plavbe spoznať najkrajšie miesta krajín ležiacich pri brehoch Červeného mora.

Historickou udalosťou bola dohoda medzi MSC Cruises a Saudskou Arábiou o nasadení ich lode MSC Grandiosa po prvý krát na okruh okolo Saudskej Arábie zo strany Červeného mora. Táto donedávna turistom nedostupná krajina otvorila po prvýkrát svoje brány aj turistom z Európy v roku 2021.

MSC Cruises ponúka z niektorých európskych miest svoje charterové lety do Hurgady s následnou možnosťou nalodenia sa na jednu z ich výletných lodí v Safage. Zastávkami plavby po Červenom mori sú klasicky Safaga, možnosť navštíviť pyramídy v meste Cairo, Aqaba v Jordánsku s možnosťou výletu do mesta Petra, Jeddah v Saudskej Arábii s možnosťou návštevy mesta Medina alebo zón chránených UNESCO Al Ula a Hegra. Jedinečnosť okružných výletných plavieb po Červenom mori spočíva v tom, že naozaj ponúkajú každý deň zastávku na mieste, ktoré ste pravdepodobne ešte nenavštívili.

V ponuke je 0 plavieb v tejto destinácii.
0 plavieb loďou na 0 stránkách

loading


V súčasnosti nie sú dostupné žiadne plavby podľa Vašich kritérií.