caricamento in corso
VŠETKY PLAVBY zone NORWEGIAN zone PONUKY LOW COST
0 plavieb loďou na 0 stránkách

Ponuky plavieb low cost NORWEGIAN CRUISES

Norwegian Cruise Line je lodná spoločnosť, ktorá kladie veľký dôraz na kvalitu služieb poskytovaných na palube. Všetky lode z momentálne 19 člennej flotily, ktoré boli postavené po roku 2019 boli nedávno zrekonštruované, aby tak poskytovali klientom ešte väčší zážitok z plavby a kvalitné služby. V roku 2025 pribudne do flotily 20. loď Norwegian Aqua a následne do roku 2027 ešte 3 ďalšie lode, ktorých mená nie sú momentálne známe. NCL 5 rokov po sebe vyhrali ocenenia World Travel Award za World‘s Leading Cruise Line a tiež cenu North Americas Leading Cruise Line.

Príchodom lode Norwegian Viva, prvej výletnej lode z triedy PRIMA CLASS,, NCL nastavili nový smer a kvalitu služieb a pohodlia pre svojich klientov. Lode triedy Prima Class sú skutočne veľmi luxusné, poskytujú zábavu a zážitky pre nezabudnuteľnú dovolenku na lodi pre všetky vekové katgórie. Lode NCL poskytujú všetky kategórie kajút od vnútorných, kajuty s oknom a balkónom, na najnovších lodiach aj luxusné kajuty suite so službami THE HEAVEN BY NORWEGIAN. ,

Itineráre a trasy plavieb sú starostlivo navrhované tak, aby NCL dokázali pokryť neuveriteľných 450 destinácii. Najviac domovských prístavov majú lode NCL však v USA , - Florida, New York City, Seattle, Los Angels, New Orleans, San Diego, Baltimore, Galveston, Aljaška. Jedinečnosťou sú ich itineráre okolo Havajských ostrovov, kde majú celoročne nasadenú loď Pride of America, 2 súkromné ostrovy Great Sirup Cay a Harvest Caye, na ktorých zastavujú lode NCL počas plavby po Karibiku a veľkej obľube sa tešia plavby po Aljaške.

Prezrite si celú ponuku spoločnosti NCL a vyberte si plavbu v štýle free-style do destinácií, ktoré ešte chýbajú na vašom cestovateľskom zozname. Na našej stránke ponúkame denne aktualizované ceny a dostupnosť 0 plavieb spoločnosti NCL.
0 plavieb loďou na 0 stránkách

loading


V súčasnosti nie sú dostupné žiadne plavby podľa Vašich kritérií.