loading
O NÁS

Vitajte na portáli podnalod.com prevádzkovanom cestovnou kanceláriou iWi tour.

Náš interaktívny portál pre výber a rezerváciu námorných plavieb vznikol v spolupráci s naším talianskym partnerom, ktorý patrí medzi špičku predajcov plavieb v Taliansku s dlhoročnou tradíciou. Na našom portáli podnalod.com nájdete širokú ponuku plavieb, ktoré sú v danom okamihu k dispozícií. Náš interaktívny systém Vám umožní objednať si plavbu v pohodlí Vášho domova o ktorejkoľvek hodine.

Hlavným cieľom pri zostavovaní portálu podnalod.com bolo vniesť prvky on-line predaja, a maximálnu automatizáciu aj do rezervácie zájazdov na námorných lodiach. Vašu dovolenku na námornej lodi si viete vyhľadať a zaplatiť kreditnou kartou on-line aj úplne samy bez nutnosti komunikácie s niekým z cestovnej kancelárie a čakania vyjadrení. Pre prípad ak zájazd nie je dostupný nám môžete poslať požiadavku a my sa posnažíme Vami požadovanú kajutu nájsť prípadne ponúknuť vhodnú alternatívu.

Portál je určený pre každého, kto rád cestuje a chce zažiť dovolenku v inom štýle, t.j. v luxusnom plaviacom sa hoteli, kde sa každé ráno zobudíte v tej istej izbe ale na inom mieste. Námorná plavba ponúka dovolenkový luxus v podobe obrovskej škály služieb na palube, možnosť spoznať viacero miest počas jedného týždňa spojený s oddychom na palube. Poďte s nami na loď a zažite jedinečnú dovolenku, ktorú ročne objavuje stále viac a viac ľudí!

Náš dynamický team je Vám k dispozícií pre akékoľvek otázky a pomoc, ktorú budete potrebovať pri rezervácii Vašej plavby a organizácii pred odjazdom.

Portál je prevádzkovaný spoločnosťou iWi tour, s.r.o. so sídlom v Čadci a prevádzkou v Bratislave.Firma iWi tour úspešne pôsobí na Slovensku už od roku 2011, kedy bola založená ako incomingová agentúra pre organizovanie skupinových zájazdov pre zahraničných klientov na Slovensko a do ČR.

Certifikát poistenia proti úpadku CK

Všeobecné podmienky účasti na zájazde CK iWi tour

iwitour.com