loading
VYDAJTE SA NA MORE ZÁŽITKOV S PODNALOD.COM

Vitajte vo svete nekonečných námorných dobrodružstiev, oddychu a poznávania. Tím podnalod.com je váš spoľahlivý sprievodca do sveta on-line rezervácie plavieb na výletných luxusných lodiach a jedinečných zážitkov z dovolenky na mori.

Naša spoločnosť sa za svoju históriu, od založenia v roku 2011, vypracovala na najväčšieho on-line predajcu výletných plavieb na Slovensku a celkovo v krajinách V4, v pozícii ako Preferred Sales Agent najobľúbenejších lodných spoločností MSC Cruises a Costa Cruises. V roku 2019 bol tím on-line portálu podnalod ocenený ako najinovatívnejší partner MSC Cruises a v roku 2023 sme vyhrali ocenenie najrýchlejšie rastúceho partnera MSC Cruises spomedzi štátov východnej Európy. Dlhoročné skúsenosti a sieť priamych partnerstiev s MSC Cruises, Costa Cruises, Explora Journeys, Royal Caribbean, Celebrity Cruises a Norwegian Cruise Line, nám umožňujú ponúkať široký výber destinácii a typov lodí po celom svete. Aj práve preto nám ročne dávajú dôveru tisícky klientov, ktorý si chcú zarezervovať plavbu jednoducho, rýchlo, bez zbytočných papierovačiek a hlavne spoľahlivo.

Náš tím je tvorený vášnivými odborníkmi na plavby, ktorí sa postarajú o rezerváciu vašej plavby od prvých nápadov až po jej realizáciu. Určite oceníte naše osobné skúsenosti a odborné rady, keď si práve neviete vybrať kam a na ktorej lodi chcete stráviť vašu plavbu.

Spolu sme videli:
viac ako 80 prístavov
viac ako 40 lodí
v našom tíme máme aj Diamond člena MSC Voyager Clubu :)
v ponuke máme viac ako 9.000 plavieb po celom svete


Časovo vyťažený ľudia oceňujú najmä náš veľmi rýchly on-line servis, ktorý šetrí čas keď presne viete kam sa chcete plaviť a na ktorej výletnej lodi. Sme tu, aby sem vám pomohli vybrať najlepšiu trasu, najluxusnejšiu loď, plavbu za cenu, ktorá zodpovedá vášmu rozpočtu a zabezpečili, aby každý moment vášho cestovateľského dobrodružstva na výletnej lodi bol nezabudnuteľný.

Naša vízia nie je len jednoducho predať plavbu loďou, ale poskytnúť aj skvelý a rýchly servis, aby ste sa na plavbu tešili od prvého okamihu kedy na ňu začnete pomýšľať, aby ste boli spokojní nielen s plavbou ale aj s procesom samotnej rezervácie. Rýchlosť a precíznosť s prihliadnutím na individuálne požiadavky klienta je naša absolútna priorita.

Náš portál podnalod.com nie je žiaden kandidát na grafiku roka, ale za to sme s lodnými spoločnosťami prepojení on-line a vytvorenie rezervácie trvá iba niekoľko minút. Presvedčte sa samy a vytvorte si kalkuláciu na plavbu priamo na našom webe, bez nutnosti zadávania akýkoľvek osobných údajov. Na dennej báze aktualizujeme dostupnosť, itineráre a ceny plavieb.

Cestovná kancelária iWi tour s.r.o, ktorá prevádzkuje portál podnalod.com od jeho založenia, bola založená v roku 2011, sme malý ale za to veľmi aktívny tím s dlhoročnými skúsenosťami v turizme, spolu hovoríme 11 jazykmi, máme 4 národnosti a spája nás 1 vec a to je nesmierna vášeň k plavbám:)

Prevádzkujeme 4 portály pre rezerváciu výletných okružných plavieb na Slovensku, v Maďarsku, Poľsku a Českej republike.

Sme tu pre vás, aby sme vám pomohli vytvoriť príbeh, ktorý zanechá trvalý dojem v srdciach vašej rodiny a priateľov. Vydajte sa s POĎNALOĎ.com na more zážitkov a pripnite si ešte viac špendlíkov na vašej cestovateľskej mape.

Certifikát poistenia proti úpadku CK

Všeobecné podmienky účasti na zájazde CK iWi tour

iwitour.com